Autoryzowany serwis

Baltic Motors – serwis motocykli Gdańsk to dobry adres dla motocyklistów oraz entuzjastów i profesjonalistów użytkujących sprzęt motorowodny. Nieodłączną częścią tej pasji jest właściwa konserwacja, regularny serwis oraz profesjonalnie wykonywane naprawy. Sprawność i niezawodność maszyny bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i efektywność motocyklisty czy operatora oraz jego pasażerów. Jako autoryzowany dealer motocykli oferujemy profesjonalny serwis i naprawę motocykli w Gdańsku. Jesteśmy największym salonem i serwisem tych maszyn na Pomorzu. Zależy nam na zaufaniu klienta, dlatego zawsze rzetelnie i terminowo świadczymy wszystkie swoje usługi.

serwis

Motocykle
Skutery
ATV

Certyfikowani mechanicy, bogate doświadczenie, 8 zatok serwisowych – umożliwiają świadczenie usług o najwyższym standardzie oraz przyjmowanie klientów w dogodnym dla nich terminie. Jesteśmy największym serwisem w woj. Pomorskim.
umów się serwis/zapytaj o cenę

serwis

Łodzie
skutery wodne
silniki zaburtowe

Wysoce wyspecjalizowani serwisanci jednostek i silników motorowodnych. Świadczymy usługi dla najważniejszych instytucji morskich i wojskowych oraz klientów indywidualnych.

umów się serwis/zapytaj o cenę

Baltic Motors – serwis i naprawa motocykli w Gdańsku

Sprawność mechaniczna to satysfakcja użytkowania każdego sprzętu. Z tych powodów oraz szacunku do wyjątkowych maszyn, które dostarczamy klientom, profesjonalny serwis i najwyższą jakość wybraliśmy jako kluczową wartość Baltic Motors. Co wyróżnia nasz serwis motocyklowy w Gdańsku?

  • Certyfikowani mechanicy, bogate doświadczenie, osiem zatok serwisowych – umożliwiają świadczenie usług o najwyższym standardzie oraz przyjmowanie klientów w dogodnym dla nich terminie;
  • wyspecjalizowani serwisanci jednostek i silników motorowodnych – pozwala nam to na świadczenie usług dla najważniejszych instytucji morskich i wojskowych oraz klientów indywidualnych;
  • profesjonalna diagnostyka i dostępność części – w naszym salonie motocyklowym zamówisz oryginalne części i akcesoria. Oferujemy pełen zakres usług wraz z montażem.

Jesteśmy największym serwisem motocyklowym nie tylko w Gdańsku, ale i w całym województwie pomorskim. Zapewniamy profesjonalny serwis motocykli, przeglądy gwarancyjne i profesjonalne naprawy. Troszczymy się o sprawność mechaniczną Twojego pojazdu wiedząc, że jest ona gwarancją bezpiecznej i komfortowej jazdy.       

Przystępny serwis na mapie Trójmiasta

Lokalizacja gwarantuje łatwy dojazd
i skomunikowanie wieloma środkami transportu.

Dodatkowe pytania możesz kierować do naszego specjalisty