Piaggio

Jeśli chcesz poczuć smak przygody i komfort jazdy na skuterze na najwyższym poziomie, autoryzowany dealer Piaggio Gdańsk to dobry adres, by zrealizować swoje marzenia! Nasz salon motocyklowy oferuje szeroki wybór modeli tej znanej i cenionej marki. Koncern Piaggio jest największą firmą sprzedającą motocykle i skutery w Europie. Kojarzony jest głównie z kultowymi Vespami, choć ma pod swoimi skrzydłami również takie marki jak Moto Guzzi i Aprilia.

Piaggio - salon motocyklowy Gdańsk

Historia Piaggio sięga jeszcze 1884 roku. Od tego momentu marka zaczęła podbijać nie tylko morza, ale też niebo i włoskie drogi. Rozszerzenie na nowe sektory przyciągnęło wielu wybitnych inżynierów. Produkcja skuterów rozpoczęła się od modeli MP1 i MP5, prototyp MP6 wykorzystywał wiele innowacyjnych rozwiązań zaczerpniętych wprost z lotnictwa. Obecnie Piaggio zaangażowane jest w  redukcję emisji przez nowoczesne rozwiązania hybrydowe oraz elektryczne. Piaggio to odważne spojrzenie w przyszłość miejskich jednośladów. Z pewnością jednak cechą, która wciąż przyciąga do skuterów Piaggio jest ich indywidualny styl, będący połączeniem kształtów retro z nowoczesnymi elementami. Piaggio to również niepowtarzalny klimat, powiew historii idealnie skomponowany z nowoczesnością. Wszystko to powoduje, że skutery i motocykle Piaggio są obiektem westchnień wielu osób, nie tylko miłośników motoryzacji.

Baltic Motors - autoryzowany dealer Piaggio Gdańsk

W ofercie Baltic Motors, autoryzowanego dealera motocykli i skuterów Piaggio w Gdańsku, znajdziesz modele charakteryzujące się doskonałą konstrukcją, zaawansowaną technologią i najwyższym możliwym komfortem jazdy. Oferujemy szeroką gamę modeli motocykli i skuterów Piaggio, z których każdy odznacza się charakterystyczną stylistyką i wyjątkową jakością. Prowadzimy również sprzedaż i serwis pojazdów motorowodnych – łodzi, skuterów wodnych oraz pełną gamę silników Yamaha. Proponujemy szeroki wybór produktów i akcesoriów. Sprawdź nas – motocykle Gdańsk to miejsce, gdzie możesz zrealizować swoje marzenia!