Kim jesteśmy?

o firmie Baltic Motors

– autoryzowany dealer i serwis

Baltic Motors to największy salon motocyklowy w północnej Polsce.

Pomorski multibrand to oficjalny dealer Yamaha oraz włoskich marek motocykli Ducati, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa i Piaggio.

Miejsce to powstało dla Was – miłośników i entuzjastów motoryzacji. W szczególności wyjątkowych motocykli i sprzętów motorowodnych.

Naszą misją jest stworzenie profesjonalnego i fajnego miejsca do którego będzie chciał zajrzeć każdy motocyklista. Trójmiasto i województwo Pomorskie to przestrzeń ludzi zaangażowanych i ciekawych życia. Inspirująca metropolia i malownicze tereny naturalnie prowokują do realizacji pasji. Gdańsk, Sopot i Gdynia to północne stolice biznesu, stylu, sportu i rekreacji.

Jesteśmy motocyklistami, profesjonalistami i entuzjastami. Dlatego tworzymy miejsce gdzie można poznać rynkowe nowości, serwisować swoją maszynę, przetestować motocykle, przymierzyć ubrania i akcesoria motocyklowe, porozmawiać z ludźmi podobnymi do siebie. 

Salon motocyklowy

- wyjątkowy salon dealerski Trójmiasto

jesteśmy w Gdańsku!

To pierwszy tak duży i wyjątkowy salon motocyklowy w Trójmieście. Showroom wypełniony dziesiątkami unikatowych motocykli, dostępnymi od ręki znajdziesz w Gdańsku na ulicy Pelplińska 4.

To tutaj rozpoczęliśmy projekt zaplanowany dekady do przodu. Brakujący punkt na mapie wypełniamy zupełnie nowym podejściem i ambicją. Chcemy zagłębia nowoczesnej i ekscytującej motoryzacji w Północnej Polsce. Baltic Motors to cel łączący profesjonalne usługi z miłością do sportów motorowych, pięknego designu i nowoczesnych technologii w postaci niebanalnych i pożądanych marek.

Na 1000 metrowej przestrzeni wystawowej przymierzysz się do najnowszych maszyn, poznasz wszystkie konfiguracje i możliwości dostosowania motocykla pod własne potrzeby i charakter.

Idealny dostęp dla klientów z Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz łatwy dojazd z każdego kierunku województwa Pomorskiego pozwala nam spotkać się na jazdach testowych w każdy dzień tygodnia.

autoryzowany Serwis

– Yamaha, Ducati, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio, Super Soco, Askoll, Fantic

certyfikowani

Mechanicy

To co dla każdego motocyklisty jest kluczowe to pewność i zaufanie do swojej maszyny. Bezpieczeństwo, sprawność, efektywność i radość płynie z właściwie przygotowanego do sezonu sprzętu. Przeglądy gwarancyjne, sezonowe, naprawy, customizacja.

oryginalne

Części i akcesoria

Znajdziesz u nas wszystkie oryginalne akcesoria i części do swojego motocykla. Pomoc w wyborze, dostęp do pełnej oferty producenckiej, instalacja na miejscu.

baltic motors marine serwis

Marine

- sprzedaż i serwis motorowodny
Nazwa morza będąca elementem naszej identyfikacji nie jest przypadkowa. Jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisem Yamaha marine.

W naszej ofercie znajdują się skutery wodne, łodzie oraz silniki zaburtowe. Obsługujemy jednostki pływające gwarantując nieprzerwaną sprawność.

Odzież motocyklowa i oryginalne części

Każdy motocykl potrzebuje właściwie ubranego jeźdźca, a każdy motocyklista zasługuje na produkty najwyższej jakości.

Dlatego na miejscu przymierzysz i kupisz kaski, ubrania motocyklowe oraz akcesoria dobrane pod Ciebie i twój motocykli. Znajdziesz u nas oryginale produkty wiodących marek motocyklowych. Posiadamy ubrania i odzież ochronną z oferty I’M oraz dedykowany apparel Ducati, Yamaha i PVG.

baltic motors logo

Poznaj nasze marki