Motocykle Gdańsk

zobacz wszystkie marki

Sprzedaż motocykli

- autoryzowany dealer

Baltic Motors jest autoryzowanym dealerem marek Yamaha, Ducati, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe motocykle, między innymi, o włoskim rodowodzie, pełne stylu i klasy niespotykanej u konkurencji.

Doskonałe konstrukcje i ikoniczne modele kształtujące rynek wiodącą technologią, właściwościami jezdnymi czy najwyższym możliwym komfortem. Przekrój maszyn, od torowych zwycięzców, przez legendy segmentu adventure, doskonałe miejskie naked’y oraz ikony heritage.

Każdy z motocykli uwodzi serce nietuzinkową stylistyką, jakością i poczuciem obcowania z czymś wyjątkowym. Prawdziwy wybór dla motocyklistów.YAMAHA

Yamaha od początku istnienia realizuje wizję motocykli w duchu KANDO. Oznacza to uczucie głębokiej satysfakcji i ekscytacji spowodowane kontaktem z czymś o wyjątkowej jakości. Szeroka gama modelowa motocykli użytkowych, wyczynowych i rekreacyjnych. Od legendarnej, wyścigowej serii R, przez miejskie nakedy rodziny MT, uniwersalne podróżnicze modele Tracer oraz Tenere aż po nowoczesne skutery.

 

Porozmawiaj z naszym specjalistą

Pojazdy dostępne w salonieDUCATI

Ducati – pożądanie włoskiej czerwieni. Pożądanie sportowej technologii, jedynego w swoim rodzaju designu i charyzmy unikatowych silników L-twin i V4. Włoska marka rezonuje w sercach motocyklistów z całego świata. Ukształtowana przez bezkompromisowe sukcesy w świecie motosportu, innowacyjne i odważne rozwiązania techniczne oraz naturalne piękno. Nietuzinkowy design to dziedzictwo wybitnych postaci jak Miguel Galluzi czy Pierre Terblanche. Ducati to topowe motocykle sportowe, adventure oraz miejscy wojownicy klasy premium korzystające z najnowszej technologii dostępnej na rynku.

Porozmawiaj z naszym specjalistąSCRAMBLER

Scrambler by Ducati jest marką premium o duchu heritage. Stworzona jako współczesna interpretacja kultowego modelu lat 60-tych. Stylowe motocykle, zwinne w mieście, równocześnie gotowe do ataku na bezdroża. Scrambler to niezależny, poszukiwacz przygód. Unika ram i zakazów, stawia silnie na indywidualizm i radość z jazdy Scrambler to przynależności do wyjątkowej społeczności. Nieskrępowanej ograniczeniami i stereotypami. Bogaty wybór oryginalnych akcesoriów pozwala stworzyć własnego, unikatowego customa.

 

Porozmawiaj z naszym specjalistąAPRILIA

294 wygrane w Grand Prix, 54 tytuły światowe w wyścigach drogowych, World Superbike, Supermoto oraz Trial. Te osiągnięcia doskonale definiują sportowo zorientowany charakter marki Aprilii. Doświadczenie i technologia torowa trafia bezpośrednio do homologowanych sportowych motocykli jak RSV4, RS660 czy jeszcze przystępniejszych modeli Tuono. Sportowy skarb wymagający odkrycia.

 

Porozmawiaj z naszym specjalistąMOTO GUZZI

Moto Guzzi to niepowtarzalny włoski styl i piękno tradycji w najczystszej postaci. Marka założona w 1921 roku jest najstarszym, istniejącym producentem motocyklowym w Europie. Do dnia dzisiejszego najnowsze modele montowane są w oryginalnej fabryce w Mandello del Lario nad jeziorem Como. Cechą ikoniczną motocykli są silniki V2, których cylindry skierowane są prostopadle względem osi motocykla. Wspaniałe modele retro emanujące charyzmą i naturalnym dziedzictwem.

 

Porozmawiaj z naszym specjalistąVESPA

Vespa to synonim skutera. Włoska marka w praktyce stworzyła tę kategorię pojazdów i nie bez powodu uznawana jest za ikonę kultury. Innowacyjne konstrukcje zmotoryzowały społeczeństwo powojennej Europy. Marka złapała za serca zwykłych ludzi jak i miłośników sztuki. Stała się fundamentem subkultury Mods. Popularność i gracja włoskich dwukołowców wpłynęły na percepcję mody i kultury lat 50-tych, których estetyka wciąż rezonuje wśród współczesnych pasjonatów.

 

Porozmawiaj z naszym specjalistąPIAGGIO

Historia Piaggio sięga jeszcze 1884 roku. Od tego momentu marka zaczęła podbijać nie tylko morza, ale też niebo i włoskie drogi. Rozszerzenie na nowe sektory przyciągnęło wielu wybitnych inżynierów. Produkcja skuterów rozpoczęła się od modeli MP1 i MP5, prototyp MP6 wykorzystywał wiele innowacyjnych rozwiązań zaczerpniętych wprost z lotnicta. Obecnie Piaggio zaangażowane jest w  redukcję emisji przez nowoczesne rozwiązania hybrydowe oraz elektryczne. Piaggio to odważne spojrzenie w przyszłość miejskich jednośladów.

Porozmawiaj z naszym specjalistą