Motocykle Vespa

Baltic Motors to autoryzowany dealer Vespa w Gdańsku – skuterów, które stały się już legendą. Vespa to linia włoskich skuterów należących do firmy Piaggio. Włoska marka w praktyce stworzyła tę kategorię pojazdów i nie bez powodu uznawana jest za ikonę kultury. Innowacyjne konstrukcje Vespy zmotoryzowały społeczeństwo powojennej Europy. Marka złapała za serca zarówno zwykłych ludzi, jak i miłośników sztuki. Stała się fundamentem subkultury Mods. Popularność i gracja włoskich dwukołowców wpłynęły na percepcję mody i kultury lat 50-tych, których estetyka wciąż rezonuje wśród współczesnych pasjonatów.

Baltic Motors - dealer motocykli Vespa w Gdańsku

Nazwa Vespa znaczy po włosku „osa” i odwołuje się do charakterystycznego kształtu pojazdu, budzącego skojarzenia wąskiej talii i szerokiego odwłoka osy. Skutery Vespa z założenia miały być tanie, dostępne i proste w obsłudze. Szybko zdobyły popularność – do dnia dzisiejszego Piaggio może pochwalić się ponad 18 milionami sprzedanych skuterów! Vespa swój sukces zawdzięcza ciekawemu projektowi, który odpowiadał na potrzeby ludzi. Z pewnością jednak cechą, która wciąż przyciąga do skuterów Vespa jest jej indywidualny styl, będący połączeniem kształtów retro z nowoczesnymi elementami. Vespa ma również niepowtarzalny klimat, co powoduje, że jest obiektem westchnień wielu osób, nie tylko miłośników motoryzacji.

Zainteresowany? Sprawdź nas – motocykle Gdańsk to dobry adres! Jako autoryzowany dealer Vespa w Gdańsku oferujemy szeroką gamę modeli skuterów Vespa, o klasycznej, zwracającej uwagę sylwetce i komfortowej w użytkowaniu konstrukcji. Prowadzimy również sprzedaż i serwis pojazdów motorowodnych – łodzi, skuterów wodnych oraz pełną gamę silników Yamaha. Proponujemy szeroki wybór produktów i akcesoriów dla wszystkich pasjonatów motoryzacji.