Chcesz poczuć smak przygody i komfort jazdy na najwyższym poziomie? Baltic Motors, autoryzowany dealer Moto Guzzi Gdańsk to dobry adres, by zrealizować swoje marzenia! Nasz salon motocyklowy oferuje szeroki wybór modeli tej znanej i cenionej marki. Moto Guzzi to niepowtarzalny, włoski styl i piękno tradycji w najczystszej postaci. Marka założona w 1921 roku jest najstarszym, istniejącym producentem motocyklowym w Europie. Do dnia dzisiejszego najnowsze modele montowane są w oryginalnej fabryce w Mandello del Lario nad jeziorem Como.

motocykle adventure

Moto Guzzi - salon motocyklowy w Gdańsku

Cechą ikoniczną motocykli Moto Guzzi są silniki V2, których cylindry skierowane są prostopadle względem osi motocykla. Wspaniałe modele retro emanują charyzmą i naturalnym dziedzictwem. Moto Guzzi, szanowana na całym świecie ikona włoskiego motocykla, w ciągu stu lat zmieniała się wielokrotnie, ale charakter i osobowość motocykli Moto Guzzi pozostają nietknięte. Z okazji stu lat swojego istnienia marka wyprodukowała limitowaną, specjalną serię popularnych modeli V7, V9 i V85 TT. Niezwykła i ekskluzywna kolorystyka nawiązuje do wspaniałej i wyjątkowej historii Moto Guzzi.

Baltic Motors - dealer motocykli Moto Guzzi Gdańsk

W ofercie Baltic Motors, autoryzowanego dealera Moto Guzzi w Gdańsku, znajdziesz motocykle charakteryzujące się doskonałą konstrukcją, zaawansowaną technologią i najwyższym możliwym komfortem jazdy. Oferujemy szeroką gamę modeli motocykli Moto Guzzi, z których każdy odznacza się nietuzinkową stylistyką i wyjątkową jakością. Prowadzimy również sprzedaż i serwis pojazdów motorowodnych – łodzi, skuterów wodnych oraz pełną gamę silników Yamaha. Proponujemy szeroki wybór produktów i akcesoriów. Sprawdź nas – motocykle Gdańsk to miejsce, gdzie Twoje marzenia stają się rzeczywistością!