YAMAHA MARINE

Baltic Motors - sercem związani z morzem

skutery modele
modele
łodzie modele
modele
silniki zaburtowe modele
modele

Serwis marine

- autoryzowany serwis

Zespół certyfikowanych mechaników, wyspecjalizowany w marce Yamaha. Kompleksowo obsługujemy klientów prywatnych oraz najważniejsze instytucje morskie.

Sprzedaż

- autoryzowany dealer

Nazwa Baltic Motors zobowiązuje – w naszym salonie znajdziesz skutery wodne, pojazdy rekreacyjne i sportowe oraz pełną gamę silników Yamaha. Szeroki wybór produktów i akcesoriów. 

Jesteśmy największym na Pomorzu autoryzowanym serwisem i dealerem pojazdów motorowodnych oraz silników zaburtowych marki Yamaha.

Produkty z oferty Yamaha Marine są kluczową częścią gdańskiego salonu i multibrandu Baltic Motors. Dzięki wysoce wyspecjalizowanej kadrze mechaników spełniamy najwyższe standardy, w tym profesjonalnych służb, wykorzystujących jednostki specjalnego przeznaczenia.

Dostępne od ręki w salonie

Jesteśmy blisko

Dojazd do klienta i praca w terenie to naturalna usługa serwisu. Warto odwiedzić nasz showroom w Gdańsku. Dobry dojazd i lokalizacja w centrum Trójmiasta (wjazd od ul. Subisława).

Pytania? Indywidualna wycena

Realizujemy zamówienia dla instytucji i jednostek specjalnego przeznaczenia. Porozmawiajmy o szczegółach i indywidualnej ofercie.